Deju kursi

Deju kursi pieaugušajiem

Ikvienam, kura interesi piesaistījusi karaliene Deja, ir iespēja mūsu deju skolā ļauties kustību un mūzikas valdzinājumam eiropeiski izglītotu, pieredzes bagātu un atzinību guvušu deju skolotāju vadībā.

Tiem, kuri šodien netēmē uz sasniegumiem sportā, bet ir nonākuši pie atziņas, ka iemācīties dejot būtu lietderīgi savas personības pilnveidošanai, vispārējā inteliģences līmeņa paaugstināšanai un veselīga dzīves veida praktizēšanai.

Dejas palīdz uzlabot cilvēka veselību, samazināt stresu, kļūt enerģiskākiem, uzlabot muskuļu tonusu un koordināciju, iegūt pozitīvas emocijas, uzlabot pāra savstarpējās attiecības.

Deju apguve notiek gan grupās, gan individuāli.

Deju kursu programma ilgst 4 mēnešus.

Mācības notiek dažādos līmeņos – no pamatsoļu apgūšanas līdz sarežģītu soļu kombināciju izdejošanai.

Deju kursi

Uzņemšana pieaugušo deju kursos

NĀC UN DEJOT SĀC!

Rihtera deju skola aicina pieteikties:

Pieaugušo deju kursos bez priekšzināšanām un vecuma ierobežojuma

Nodarbības otrdienās un ceturtdienās no plkst. 20:30 - 21:45 (ST un LA programma), maksa - EUR 35 mēnesī.

 • Uzņemšana 2018. gada 1. un 6. martā plkst. 20:30


Standarta deju (klasiskās balles dejas) programma:

 • Lēnais valsis
 • Vīnes valsis
 • Tango
 • Fokstrots / Kviksteps

Latīņamerikas deju programma:

 • Ča-ča-ča
 • Rumba
 • Džaivs / Svings
 • Samba

Pēc klientu vēlmes pasaulē populāras balles dejas

 • Salsa – pamatkustības
 • Argentīnas tango – pamatkustības

Piedāvājam:

1

Pieaugušo deju kursi ikvienam (bez priekšzināšanām un vecuma ierobežojuma - otrdienās un ceturtdienās).

Neparasta iespēja vienlaicīgi apgūt standarta dejas (klasiskās balles dejas), kā arī Latīņamerikas dejas. Jūs iemācīsieties visu, kas nepieciešams, lai, apmeklējot saviesīgus pasākumus, justos pārliecināts par sevi. Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā otrdienās un ceturtdienās no 20:30 - 21:45, nodarbību laiks - 1 stunda. Maksa - EUR 35 mēnesī.

2

Pieaugušo deju kursi ar nelielām priekšzināšanām (3 - 6 mēneši), bez vecuma ierobežojuma (pirmdienās)

Neparasta iespēja vienlaicīgi apgūt standarta dejas (klasiskās balles dejas), kā arī Latīņamerikas dejas. Jūs iemācīsieties visu, kas nepieciešams, lai, apmeklējot saviesīgus pasākumus, justos pārliecināts par sevi. Nodarbības notiek 1 reizes nedēļā pirmdienās no 20:15 - 21:45, nodarbību laiks - 1,5 stunda. Maksa - EUR 25 mēnesī.

3

Pieaugušo un jauniešu deju kursi (bez priekšzināšanām un vecuma ierobežojuma - sestdienās).

Tie ir kursi darbā vai mācībās aizņemtiem cilvēkiem, jo sestdienas ir manas mīļākās dienas, lai ļautos deju apguvei. Apgūstamo deju programmu saīsina atbilstoši klientu vēlmēm. Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā sestdienās no 10:00 - 11:30, nodarbību laiks - 1,5 stunda. Maksa – EUR 25 mēnesī.

4

Deju apguve “draugu grupām”.

Organizatoriski populārs deju apguves veids cilvēkiem, kas vēlas iemācīties dejot tikai labi pazīstamu cilvēku grupā, kas paši izvēlas sev izdevīgu laiku un vietu, kopā ar profesionālu skolotāju izveido interesējošo deju sarakstu un mācību programmu. Grupa var sākt darboties, ja ir 4 – 5 pāri.

5

Deju apmācība darba vietās.

Kolektīva saliedēšanas programma, gatavošanās korporatīvo vakaru pasākumiem, deju kursu nodarbības darbinieku grupām notiek iestādes norādītajās telpās, lai darbiniekiem nebūtu jāpatērē laiks ceļam uz citu pilsētas vietu.

6

Individuālā deju apguve.

Nodarbības notiek privātstundu veidā, kurā profesionāls deju skolotājs strādā ar 1 dejotāju pāri vai 1 dejotāju.Šis mācību veids ir viens no visefektīvākajiem ar ātrāko gala rezultātu. Klients izvēlas, kādu deju, kādā apjomā un kvalitātē vēlas apgūt. Nodarbības laiku nosaka, savstarpēji vienojoties ar skolotāju. Nodarbību laiks – 45 min. Maksa EUR 25.

Pieteikums deju kursiem: