Sporta dejas

Sporta dejas – šis vārdu salikums atklāj, šo deju būtību šis ir sporta veids. Kā jebkurā sporta veidā arī sporta dejās ir noteikumi kuriem jāseko.

Sporta dejas tiek pakļautas sporta deju organizāciju regulām gan nacionāla (LSDF) gan starptautiskā (WDSF) līmenī.

Bērniem iesaistoties šajā sporta veidā svarīgi apgūt elementāras lietas

Svarīgi labāk sajust savu ķermeni, uzlabot fizisko sagatavotību, muskuļu elastību, lokanību, koordināciju, muzikalitātes un ritma izjūtu, komunikāciju grupā, attīstīt pārliecību par veiktajām darbībām.

Neatkarīgi vai bērns vēlāk izvēlēsies nopietni pievērsties šim sporta veidam vai tikai savai attīstībai, ieguvums būs milzīgs, tas noderēs visai dzīvei.

Vēlāk dejotāji apgūst sarežģītākus deju soļus, sāk piedalīties Latvijas sporta deju federācijas rīkotajās sacensībās. LSDF sacensības iedalās pēc kvalifikācijas klasēm (iesācēju trīs līmeņu grupās, kā arī E4, E6, D, C, B, A, S) grupās un dejotāju dzimšanas datiem. Katrai kvalifikācijas klašu grupai ir savs konkrēto apgūtamo deju skaits un figūru ierobežojumi.

Dejojot sporta dejas, dejotājus vada sportiskais azarts un vēlme sasniegt arvien augstāku novērtējumu sacensībās, kas arī ir galvenā priekšrocība sportā!!!

Sporta dejas

Uzņemšana sporta deju grupās

Rihtera deju skola aicina pieteikties:

Bērnus no 4,5 g.v. – 6 g.v. kustību un muzikalitātes attīstīšanas grupā.

Nodarbības pirmdienās un piektdienās, maksa - EUR 35 mēnesī.

• Uzņemšana 2017. gada septembrī: 11.09., 18.09., 25.09. plkst. 16:30
  • Uzņemšana 2017. gada oktobrī: 02.10., 09.10., 16.10. plkst. 16:30

Šai grupai var pievienoties visu mācību gadu.

Bērnus no 6 g.v. līdz 8 g.v. sporta deju iesācēju grupā

Nodarbības pirmdienās (dejošana un horeogrāfija) un ceturtdienās, maksa - EUR 35 mēnesī.

• Uzņemšana 2017. gada septembrī: 11.09., 18.09., 25.09. plkst. 17:30
  • Uzņemšana 2017. gada oktobrī: 02.10., 09.10., 16.10. plkst. 17:30

Iesācēju grupas un kvalifikācijas klašu sporta deju dejotājus bez vecuma ierobežojuma

Uzņemšana Rihtera deju skolā visu sezonas laiku.

Sporta dejas ietver sevī desmit dejas – piecas Standarta un piecas Latīņamerikas:

Standarta dejas (ST)

• Lēnais valsis