Kristaps kopš 7 gadu vecuma nodarbojas ar sporta dejām, pirmie treneri Rolands un Regita Cālmaņi, kopš 13 gadu vecuma dejoja Rihtera deju skolā.

• 3 kārtējais Latvijas čempions Standarta dejās un finālists 10 deju programmā.
  • Pārstāvējis Valsti pasaules čempionātos, kā pusfinālists
  • Daudzu atklāto pasaules sporta deju sacensību finālists un pusfinālists
  • Profesionāls deju skolotājs kopš 2009. gada.
  • LSDF sacensību tiesnesis
  • Nopietna pieredze darbā ar sporta deju dejotājiem, bērniem, junioriem, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem.
  • Audzēkņu vidū ir Valsts čempioni Jun2 grupā ST deju programmā un pasaules čempionāta finālists, kā arī vairāki deju pāri kuri dejo Valsts čempionāta un reitingu finālos un pusfinālos.
  • Kristaps turpina savu attīstību, kā deju skolotājs un sacensību tiesnesis sadarbojoties ar deju pasaulē pazīstamiem, izciliem aroda meistariem semināros, meistarklasēs un nometnēs.