Katra diena, ir diena, lai DEJOTU!

Ko arī veiksmīgi visi kopā darām, ar prieku un labiem rezultātiem dejojam ik sestdienu sacensībās Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Kauņā, Helsinkos. Aizvadītas valsts reitinga sacensības LA deju programmā un ST deju programmā, kā arī Latvijas kausa izcīņas posmu sacensības, kurās piedalās arī Rihtera deju skolas dejotāji, seniorus ieskaitot. Bērnu grupas dejotāji sāk iekarot savas pozīcijas kvalifikācijas klasēs un mazie dejotāji iemēģina piedalīšanos iesācēju grupas sacensībās, vēl daudz dažādu sacensību priekšā. Lai viss izdodas un sportiskais gars neizsīkst!

Esam uzsākuši horeogrāfijas nodarbības. Ieklausījušies viesskolotāju semināros kā uzlabot dejas kvalitāti.

Deju skolas durvis šogad vēruši arī jaunie dejotāji, kuri vēl tikai sapņo par skaistām kleitām un kurpēm.

Nostiprinājuši sadarbību ar deju skolas filiālēm bērnu dārzu "Pūcīte" un Rīgas 72. vidusskolu.

No sirds priecājamies, ka mums ir pievienojušās 2 pieaugušo deju kursu grupas. Cilvēki vēlas dejot, satikt draugus un kopā labi pavadīt laiku.

Tieši tik daudz sastrādāts septembrī un oktobrī.