Jautājumi un atbildes

J

Vai ir konkrēti uzņemšanas datumi, vai var pievienoties jebkurā laikā?

A

Parasti uzņemšana notiek visu septembri un visu janvāri. Iesācēju grupai no 4,5 gadi līdz 6 gadi var pievienoties visu mācību gadu.

J

Manam dēlam ir 3 gadi. Dzirdot mūziku, viņš pa māju dejo. Vai varu jau vest uz Rihtera deju skolu?

A

Mana skolotājas pieredze saka, ka vēl nedaudz jāpaciešas. Uzņemam dejotājus no 4,5 gadu vecuma.

J

Kādi apavi nepieciešami bērnu nodarbībām?

A

Pirmos mēnešus, uzsākot nodarbības, der parastās bērnu kurpes vai stingras sandales. Neatbalstu parastās baltās baleta čībiņas un češkas, jo ir bez papēža un zolītes. Otrajā pusgadā vēlamas speciālās deju kurpes.

J

Kāda ir deju apmācības programma mazajiem dejotājiem? Meitiņai 5 gadi.

A

Nodarbībās liekam pamatus elementārām lietām, darbojamies kopā ar citiem bērniem, mācamies sajust savu ķermeni, attīstām lokanību un koordināciju, muzikalitāti un ritma izjūtu. Mācāmies pirmos deju solīšus un ritmikas elementus. Apmācība notiek pozitīvā, atraisītā atmosfērā. Nodarbības notiek bez vecāku līdzdalības.

J

Cik maksā sacensību deju tērpi meitenei 7/8 gadi un zēnam, ģimenē dejo brālis ar māsu?

A

Pēc Latvijas Sporta deju federācijas dejotāju sacensību tērpu nolikuma, meitenēm ir vienkārša, vienas krāsas kleita vai vienas krāsas svārki un bodi. Tērpa izmaksas sastāda apmēram no 50 – 90 Eiro. Tērpu var izmantot vairākas deju sezonas. Zēnam melnas sacensību bikses un balts krekls, kas jāšuj speciāli, jo ir kopā ar apakšbiksītēm. Tērpa izmaksas sastāda apmēram 60 – 80 Eiro. Tērpus var izmantot vairākas deju sezonas.