Deju kursi

Deju kursi pieaugušajiem un jauniešiem

Ikvienam, kura interesi piesaistījusi karaliene Deja, ir iespēja mūsu deju skolā ļauties kustību un mūzikas valdzinājumam eiropeiski izglītotu, pieredzes bagātu un atzinību guvušu deju skolotāju vadībā.

Tiem, kuri šodien netēmē uz sasniegumiem sportā, bet ir nonākuši pie atziņas, ka iemācīties dejot būtu lietderīgi savas personības pilnveidošanai, vispārējā inteliģences līmeņa paaugstināšanai un veselīga dzīves veida praktizēšanai.

Dejas palīdz uzlabot cilvēka veselību, samazināt stresu, kļūt enerģiskākiem, uzlabot muskuļu tonusu un koordināciju, iegūt pozitīvas emocijas, uzlabot pāra savstarpējās attiecības.

Deju apguve notiek gan grupās, gan individuāli.

Deju kursu programma ilgst 4 mēnešus.

Mācības notiek dažādos līmeņos – no pamatsoļu apgūšanas līdz sarežģītu soļu kombināciju izdejošanai.

Deju kursi 2023

Rihtera deju skola aicina pieteikties:

1

Pieaugušo un jauniešu deju kursi ikvienam bez priekšzināšanām un vecuma ierobežojuma (trešdienās) - Jaunums!

Neparasta iespēja vienlaicīgi apgūt standarta dejas (klasiskās balles dejas), kā arī Latīņamerikas dejas. Jūs iemācīsieties visu, kas nepieciešams, lai, apmeklējot saviesīgus pasākumus, justos pārliecināts par sevi. Nodarbības trešdienās (ST un LA programma) no plkst. 20:00 - 21:30.
Maksa - EUR 40.00 mēnesī no dejotāja.
Dejosim līdz 26.06.2024

 • Uzņemšana 2024. gada 24. un 31. janvārī plkst. 20:00
2

Pieaugušo un jauniešu deju kursi ikvienam bez priekšzināšanām un vecuma ierobežojuma (sestdienās)

Tie ir kursi darbā vai mācībās aizņemtiem cilvēkiem, jo sestdienas ir manas mīļākās dienas, lai ļautos deju apguvei. Apgūstamo deju programmu saīsina atbilstoši klientu vēlmēm. Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā sestdienās (ST un LA programma) no 10:30 - 12:00
Maksa – EUR 40.00 mēnesī no dejotāja.
Dejosim līdz 01.06.2024

3

Pieaugušo, jauniešu un senioru ar pieredzi, hobby deju kursi

Nodarbības pirmdienās (ST programma) un ceturtdienās (LA programma) no plkst. 20:15 - 21:30.
Maksa - EUR 55.00 mēnesī no dejotāja.
Vienas nodarbības apmeklējums – EUR 8
Pieteikšanās pa tālruni 29403031 visu sezonas laiku
Dejosim līdz 01.06.2024

4 5

Individuālā deju apguve

Nodarbības notiek privātstundu veidā, kurā profesionāls deju skolotājs strādā ar 1 dejotāju pāri vai 1 dejotāju.Šis mācību veids ir viens no visefektīvākajiem ar ātrāko gala rezultātu. Klients izvēlas, kādu deju, kādā apjomā un kvalitātē vēlas apgūt. Nodarbības laiku nosaka, savstarpēji vienojoties ar skolotāju. Nodarbību laiks – 45 min. Maksa EUR 40.00.

6

Deju apguve “draugu grupām”

Organizatoriski populārs deju apguves veids cilvēkiem, kas vēlas iemācīties dejot tikai labi pazīstamu cilvēku grupā, kas paši izvēlas sev izdevīgu laiku un vietu, kopā ar profesionālu skolotāju izveido interesējošo deju sarakstu un mācību programmu. Grupa var sākt darboties, ja ir 4 – 5 pāri.

7

Deju apmācība darba vietās

Kolektīva saliedēšanas programma, gatavošanās korporatīvo vakaru pasākumiem, deju kursu nodarbības darbinieku grupām notiek iestādes norādītajās telpās, lai darbiniekiem nebūtu jāpatērē laiks ceļam uz citu pilsētas vietu.

Pieteikums deju kursiem:

  Senioru un hoby grupas sporta sacencību dalībnieki

  Standarta deju (klasiskās balles dejas) programma

  • Lēnais valsis (Slow Waltz)
  • Tango (Tango)
  • Vīnes valsis (Viennese Waltz)
  • Lēnais fokstrots (Slow Foxtrot)
  • Kviksteps (Quickstep)

  Latīņamerikas deju programma

  • Samba (Samba)
  • Ča-ča-ča (Cha-Cha-Cha)
  • Rumba (Rumba)
  • Pasa doble (Paso Double)
  • Džaivs (Jive)