Ar jauniem spēkiem un iedvesmu sagaidām nākamo deju sezonu

Klāt septembris un deju pasaule jau modusies ar darbu jūlijā, augustā un septembrī ar sacensībām - Lielais Rudens reitings un kausu grupas Liepājā.

Ar jauniem deju pāru duetiem, ar jauniem deju soļiem, ar jaunām kvalifikācijas klasēm, ar jaunām cerībām un mērķiem, ar skolotāju enerģiju palīdzēt ikvienam savu sapni izsapņot un piepildīt, ar vecāku un draugu atbalstu un līdzi jušanu.

Šajā deju sezonā esam nolēmuši īpašu uzmanību pievērst dejotāja auguma izkopšanā un fiziskās enerģijas veidošanā. Mūsu komandai ir pievienojušās skolotāja/fizioterapeite Gunda Ģēģere un aerobās, fiziskās un enerģētikas trenere Irina Lonšakova. Pastāvēs tas kas mainīsies!

Lai mums visiem deju skolas 27 pastāvēšanas gads ir veiksmīgs un panākumiem bagāts!