Vasaras nometne “Valdemārpils 2020”

Šogad vasara Latvijā īpaši priecē ar laika apstākļiem dabā, it kā atvainodamās par vīrusa klātbūtni.

Pateicoties visiem noteikumiem no veselības ministrijas, izglītības un zinātnes ministrijas, dejotāji un treneri varēja atgriezties savās ierastajās nodarbībās. Dejot, sportot, komunicēt ar saviem vienaudžiem un attīstīt savas prasmes, deju zālē, svaigā gaisā un protams nometnē.

Sporta dejas

Pašlaik intensīvi gatavojamies Latvijas čempionātam standarta dejās un Latvijas kausu posmiem, kas notiks 19.septembrī, Valmierā.

Augusta sākumā ikgadējā nometnē valdīja īpaša, kārtīga darba atmosfēra. Treneri, skolotāji, fizioterapeite, masiere, dejotāji, ēdinātāji, apkopējas visi rūpējās un pūlējās, lai visi būtu priecīgi dejot un strādāt.

Un bija un ir! Viss izdevās!

Kas vainagojās ar vecāku novērtējumu par padarīto kā liela balva, kas tika pasniegta mums Rihtera deju skolai par uzticēšanos nu jau 29.gadus.