Ja sirds grib, tad pasaule ir vaļā

2013.-2022.gads. Tas kādam var šķist liels, citam - mazs laika sprīdis. Tomēr laiks nav būtiskākais, ja dari to, kas patīk.

Šis brīnišķīgais pāris ir skaists piemērs, kā pāris gadu laikā no vienkārša hobija un pāris deju solīšiem darba nedēļas vakaros var kļūt par divkārtējiem Latvijas 10 deju čempioniem 🥇, pieckārtējiem bronzas 🥉 un divkārtējiem sudraba medaļas 🥈ieguvējiem Latvijas Čempionātos un iekļūt Pasaules 10 deju pusfinālā. Ir bijuši kāpumi un kritumi, smaidi un asaras, ģimenes pieaugums un mirkļi, kad spēka nav nemaz, taču galvenais vienmēr ir bijis cīņasspars un mīlestība pret deju. Mēs lepojamies ar Juri un Oksanu, kuri ne tikai ceļ godā mūsu deju skolu, bet arī nes Latvijas vārdu pasaulē 🇱🇻!

Viss sākas ar mazu solīti, vēlmi un drosmi. Mūsu deju skola vienmēr palīdzēs sākt un iemīlēties dejā 💃🏻