Kad iesaistījos sporta deju grupas nodarbībās, man bija 5 gadi un mani vecāki Imants un Ligita mācīja dejot. Esmu piedalījies sporta deju sacensībās un Valsts čempionātos Latvijā, kā arī ārpus tās robežām. Dejots gan finālos, gan pusfinālos atbilstoši savai kvalifikācijas klasei. Aktīvo dejotāju karjeru pārtraucu 15 gados, jo „..ja nepatiks, varēsi nedejot”.

18 gados sapratu, ka tomēr dejas pietrūkst – „vilciens aiziet, sliedes paliek”. Intensīvie treniņi un aktīva piedalīšanās hobby grupas sacensībās vainagojās ar vietām uz pjedestāla. Labs skolotājs nebaidās no skatītājiem, joprojām turpinu realizēt sevi dejā, jo tas palīdz augt, pilnveidoties, attīstīties un iedvesmot, kā arī labāk izprast savus audzēkņus.

Par sporta deju un sarīkojuma deju skolotāju strādāju no 2008. gada. Sporta deju skolotāju licenci ieguvu 2009. gadā.

Augstākā izglītība vadībzinātnē Ekonomikas un kultūras augstskolā iegūta 2014. gadā.

Kā saimniekam savās mājās „Rihtera deju skolā” man ir daudz pienākumu, iedrošinot jaunos dejotājus spert pirmos deju soļus, kā arī saimnieciskās darbības veikšana.

Es mīlu to, ko es daru, un man tas sagādā prieku!