Deja ir manas dzīves sastāvdaļa, ko nevar no manis atdalīt!

Dejot sāku Rīgas pionieru pilī, kad mācījos 7. klasē, deju skolotājs Igors Biļanskis 3 gadus vēlāk izveidoja deju pāri Ligita Dukauska un Imants Rihters.

Esam vairākkārtēji Latvijas čempioni "D", "C" un "B" klasēs savā vecuma grupā. Piedalījāmies sacensībās Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un PSRS, izcīnot vietu finālos.

Par deju skolotāju sāku strādāt 1975. gadā Maskavas rajona kultūras namā un paralēli no 1981. gada Maskavas rajona pionieru namā.

Iegūts labākā sarīkojuma deju kolektīva tituls.

Izveidotais kolektīvs piedalās Latvijas skolu dziesmu un deju svētkos ar maksimāli atļauto skaitu.

1991. gadā nodibinājām vienu no pirmajām privātajām deju skolām Latvijā – RIHTERA DEJU SKOLA, ko kopā ar Imantu Rihteru vadījām līdz 2008. gada 1. decembrim.

Šajā laika periodā izaudzināti ĻOTI daudzi valsts čempioni, vicečempioni, čempionāta finālisti un pusfinālisti, kā arī sagatavoti deju pāri dalībai Pasaules un Eiropas čempionātos un kausu sacensībās.

Organizējam starptautiskas sporta deju sacensības.

Latvijas Sporta Deju federācijas starptautiskās klases un Pasaules Sporta deju federācijas sacensību tiesnese.

Latvijas Sporta deju federācijas prezidija locekle. Kopš 2009. gada Rihtera deju skolas valdes locekle un deju skolotāja.

Kopā ar profesionālu skolotāju komandu turpinām strādāt vēl labāk.

Pedagoģiskā izglītība, sporta trenera sertifikāts